AS Technology

producent maszyn i urządzeń dla przemysłu
automatyka suszarni do drewna

www.elmaks.com


Strona główna » Oferta » Urządzenia dla przemysłu drzewnego


Urządzenia do sterowania suszarnią do drewna


sterownik suszarni AS250
Sterownik AS250 jest w pełni automatycznym i łatwym w obsłudze sterownikiem suszarni do drewna. Ze względu na modułową budowę nadaje się do modernizacji każdej istniejącej suszarni, jak i do nowobudowanej. więcej»

komputerowe sterowanie suszarnią AST-3
System komuterowego sterowania suszarnią umożliwia prowadzenie procesu suszenia za pomocą programu zainstalowanego na komputerze. W komorze suszenia instaluje się tylko elektroniczny moduł pomiarowy oraz szafkę sterowniczą. AST-3 może obsługiwać do 32 komór jednocześnie. więcej»

opis działania sterowników, zasada sterowania pracą suszarni
Opis działania sterowników, schemat sterowania suszarnią do drewna, opis poszczególnych bloków. więcej»


Wyposażenie suszarni do drewna


wentylatory do suszarni
Wentylatory rewersyjne do suszarni - umożliwiają przepływ (cyrkulację) powietrza. Podczas suszenia cyrkulacja powietrza zmienia się co określony czas. więcej»

nagrzewnice bimetalowe
Nagrzewnice bimetalowe do suszarni - służą do ogrzania powietrza w suszarni. Wykonane są z rur bimetalowych, dzięki czemu mogą szybciej oddawać ciepło do otoczenia. więcej»

kominki wentylacyjne do suszarni
Kominki wentylacyjne do suszarni - służą do wymiany powietrza w suszarni - usuwane jest powietrze przesycone substancjami chemicznymi (kwasami, garbnikiami, olejakmi żywicznymi) powstałymi w procesie suszenia drewna, a dostarczane jest czyste powietrze. więcej»

nawilżacze powietrza
Nawilżacze powietrza do suszarni - służą do nawilżania powietrza znajdującego się w suszarni. Sterowanie elektrozaworem nawilżacza umożliwia uzyskanie odpowiedniej wilgotności powietrza w suszarni. więcej»

siłowniki do sterowania kominkami wentylacyjnymi
Siłowniki do sterowania kominkami wentylacyjnymi - służą do regulacji ilości wymiany powietrza, sterują kominkami wentylacyjnymi. więcej»

© 2004-2018 AS Technology Łączkowice 10A 97-515 Masłowice biuro@astechnology.pl Wstecz   Góra